O firmie


Właścicielem biura jest Izabela Golenia – Młynarczyk. Posiadam wieloletnią praktykę zawodową w dziedzinie rachunkowości zarówno: osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą rozliczającą się na zasadach ogólnych (ewidencja w formie podatkowej książki przychodów i rozchodów i księgi rachunkowe), jak również osoby prawne (księgi rachunkowe).

Posiadam również wiedzę na temat tworzenia jak i likwidowania prowadzonej działalności gospodarczej w ujęciu rachunkowym i podatkowym. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Opolskim w zakresie finanse i rachunkowość.

Biuro Rachunkowe VatPit posiada nowoczesne oprogramowania oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU. Współpracujemy z Biegłymi oraz Radcami Prawnymi.

Dodatkowo w naszym biurze mogą Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy.

W naszym biurze najważniejsze jest indywidualne podejście do potrzeb i problemów każdego klienta. Równocześnie staramy się sprostać ich wymaganiom oraz zapewnić współpracę w której interes klienta jest priorytetem.